Top
021-66726724,66761759
شنبه الی چهارشنبه( 8:30 - 18:00 ) - پنج شنبه ها تعطیل میباشد.
نحوه سفارش چگونه است؟
دنیزمدار بزرگترین تولید کننده مدارچاپی برای نمونه های اولیه و تیراژ در ایران است. ما خدمات نمونه سازی سریع را با بهترین قیمت ارائه می دهیم. با خدمات ماشین حساب آنلاین ما، می توانید در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب سفارش خود را ثبت نمایید و در نتیجه در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمایید. مراحل زیر نحوه سفارش را به راحتی در دنیزمدار نشان می دهد:
1. ابتدا در سایت عضو شوید و وارد آن شوید و اگر قبلا عضو بودید، میتوانید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شوید.
2. در قسمت سفارشات، یک ماشین حساب آنلاین را نشان می دهد که شما را به صفحه سفارش می برد. در این قسمت، شما به سادگی ویژگی های مدارچاپی خود شامل ابعاد ، کمیت ، لایه ها، ضخامت و ... را وارد می نمایید.
3. برای دریافت قیمت، جزئیات سفارش خود را در ماشین حساب آنلاین وارد کنید.
4. برای بارگذاری فایل آلتیوم خود، روی گزینه "افزودن فایل" کلیک کنید. دقت نمایید، خروجی های .pcb و .pcbdoc مورد قبول ما می باشد.
5. کادر مجرب ما فایل های شما را تجزیه و تحلیل می کند و بعد از بارگذاری فایل آلتیوم شما ابعاد و لایه های برد شما را تشخیص می دهند.
6. ما دو نوع روش پرداخت ارائه می دهیم. پرداخت آنلاین توسط درگاه شاپرک و پرداخت حضوری. دقت فرمایید پس از بارگذاری فایل، هزینه برد پرداخت گردد تا سفارش تولید شما شروع گردد.