Top
021-66726724,66761759
شنبه الی چهارشنبه( 8:30 - 18:00 ) - پنج شنبه ها تعطیل میباشد.

خدمات

دنیزمدار با بیش از 20 سال سابقه در صنعت، یکی از با تجربه ترین تولید کننده مدارچاپی و استنسیل در ایران است. ما مفتخریم که مدار چاپی و استنسیل های باکیفیت تولید کرده و بهترین خدمات پشتیبانی را برای مشتریان خود ارائه می دهیم. در عین حال ما برای بیش از 70 کارمند محیط کار امن و مرفه فراهم نمودیم. هدف ما این است که به عنوان حرفه ای ترین تولید کننده مدار چاپی و استنسیل در ایران شناخته شویم. برای دستیابی به این هدف، مشتری خود را در اولویت قرار می دهیم و اطمینان حاصل می کنیم که به تمامیه سوالات آنها به درستی پاسخ می دهیم. سابقه موفقیت ما، ما را از رقبا جدا می کند.

امکانات آنلاین ما

شما می توانید بصورت آنی و آنلاین از امکانات محاسبه گر آنلاین ما برای استعلام قیمت استفاده نمایید، همچنین می توانید ترتیب و وضعیت سفارش خود را بصورت آنلاین در پنل حساب کاربری خود بررسی نمایید

حداقل سفارش

شما ممکن است به اندازه 1 عدد برد مدار چاپی به ما سفارش دهید. ما شما را مجبور نمی کنیم آنچه را که در حقیقت برای صرفه جویی در هزینه های خود لازم ندارید (تعداد بردهای بیشتر)،خریداری کنید.

قیمت گذاری منصفانه

ساختار قیمت گذاری ما کاملا شفاف بوده و هیچ هزینه پنهانی در آن نیست. قیمت ما یکی از رقابتی ترین قیمت ها در جهان است و فقط جزئی از مبالغی است که سایر سازندگان اروپایی و یا آسیایی به طور معمول برای شما ارائه می دهند.

تحلیل فنی-مهندسی رایگان

کلیه سفارشات شما توسط مهندسین مجرب و تکنسین های آموزش دیده و حرفه ای ما به صورت رایگان تحلیل می گردد و قبل از ارسال سفارش به واحد تولید، هرگونه اشکال و خطا در سفارشات، به اطلاع شما رسانده می شود.

عودت و بازپرداخت

شایان ذکر است که ممکن از گاهی نارضایتی برای شما مشتریان عزیز اتفاق افتد. در صورت عدم استفاده از pcb یا استنسیل به دلیل اشتباه ما، می توانید جبران خسارت کنید. ما می توانیم مجددا سفارشات شما رو تولید نماییم،

خدمات پشتیبانی مشتری

هر زمان که مشکلی پیش آمد،شما می توانید به تیم پشتیبانی ما ایمیل یا پیام دهید. افراد ما از زمان ارسال فایل تا دقیقه دریافت PCB با روحیه رضایت بخش، دستورات شما را دنبال می کنند.

با ما در تماس باشید.